O NAS

Dariusz Fabian

PARTNERZY

Korepetycje Dariusz Fabian

Profesjonalne korepetycje dla uczniów przygotowujących się do matury z przedmiotów wymaganych w rekrutacji na uczelnie medyczne. Zajęcia prowadzone w interaktywny i ciekawy sposób zapewniają szybki i efektywny progres w dążeniu do osiągnięcia wymarzonego wyniku maturalnego. Kwalifikacje potwierdzają liczne kursy oraz 100% pozytywnych opinii.

Neuron

NEURON-matura z biologii to projekt, który od 2016 roku zajmuje się nieodpłatnie organizowaniem ogólnopolskiej próbnej matury z biologii na poziomie rozszerzonym dla klas maturalnych i tworzy arkusze diagnostyczne z tego przedmiotu.

Ponadto, na bazie doświadczeń płynących z ogólnopolskich realizacji autorskich arkuszy oraz ogromnej pasji i doświadczeniu NEURON-matura z biologii wydaje co roku kolejne edycje Zestawy arkuszy maturalnych z biologii.

Zaszczepieni Humorem

Fanpage prowadzony w celu oderwania się od stresu matury nauki i studiów medycznych. Świeża dawka medycznego humoru to świetne miejsce na odreagowanie! Właściciele popierają idee strony maturabiolchem.pl wspierając w dążeniu do osiągnięcia najwyższego wyniku maturalnego sami kiedyś trudząc się w napisaniu świetnie matury.